CHCESZ COŚ PRZEWIEŹĆ?

(+48) 42 718 06 86
Godziny otwarcia: Pn - Nd: 6:00 - 21:00

Miratrans

Przedsiębiorstwo MIRATRANS jest firmą transportowo-logistyczną działającą na międzynarodowym rynku usług transportowych od 1991 roku. Podstawową działalnością firmy jest transport drogowy na terenie całej Unii Europejskiej oraz Rosji.
Obecnie firma zatrudnia ponad 200 pracowników w dwóch krajach europejskich. Długoletnie doświadczenie na rynku pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Staramy się poszerzać nasz serwis o nowe obszary logistyczne,
tak aby naszym klientom dostarczać kompleksowe usługi odpowiadające
ich potrzebom. Grupa MIRATRANS zapewnia swoim klientom niezawodny, wysokiej jakości serwis transportowy spełniający międzynarodowe standardy odpowiadający wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, czego potwierdzeniem
są wypracowane przez nas systemy oraz procedury, udokumentowane poniższymi certyfikatami:

JAKOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

W trosce o przesyłki naszych klientów, grupa MIRATRANS posiada ubezpieczenie
od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP)
oraz odpowiedzialności cywilnej spedytora (OCS). Wysokość sumy gwarancyjnej Grupy MIRATRANS wynosi 600 000€. Na życzenie klienta istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia cargo.

TECHNOLOGIE TELEINFORMATYCZNE

Nasza firma wykorzystuje nowoczesne, zintegrowane technologie teleinformatyczne zapewniające obsługę
na najwyższym poziomie. Należą do nich systemy monitorowania oraz zarządzania flotą ułatwiające realizację powierzonych nam zleceń. Znajdujące się w pojazdach oprogramowanie wraz z nadajnikami GPS pozwala na bieżącą kontrolę:

 • lokalizacji pojazdu,
 • etapu realizacji zlecenia,
 • czasu pracy kierowcy,
 • stanu i danych technicznych auta,
 • oraz współpracę ze zintegrowanym systemem zarządzania flotą.
 • OCHRONA ŚRODOWISKA

  W swoich działaniach kierujemy się troską
  o otaczające nas i naszych klientów środowisko naturalne. Staramy się maksymalnie redukować emisje szkodliwych związków do atmosfery. Realizujemy
  to poprzez posiadanie floty pojazdów spełniających normę EURO 5 i 6, monitoring miesięcznego zużycia paliwa przez każdy pojazd, optymalizację tras oraz rozwój transportu intermodalnego.

  MIRATRANS

  GWARANCJA TERMINOWEJ DOSTAWY